Kontakt:

Du er altid velkommen til at rette henvendelse til os, hvis du har nogle spørgsmål – vi står klar til at vejlede dig på bedste vis! 

Studie/kontor:

Louise Kragh.dk ApS
Vesterbro Torv 3, 2. TH
DK-8000 Aarhus C

Tlf. (+45) 50 75 90 49
Telefontid: mandag-fredag kl. 8.15-16

Mail: webshop@louisekragh.dk

CVR-nummer: 33055099

 

Henvendelser - for forhandlere:

Danmark:

Agentur: Rikke Vedel Agentur
Rikke Vedel
Tlf.: (+45) 71 70 87 31
Mail: rikke@louisekragh.dk

 

Internationalt:

Simon Harbjerg
Tlf.: (+45) 25 75 03 25
Mail: sh@louisekragh.dk

 

Norge:

Agentur: Mauds Agency

Elizabeth L. Sethi
Tlf. (+47) 92 22 68 22
Mail: elizabeth@louisekragh.dk

 

Sverige:

Agentur: Artella Agentur

Sofia Carlsson & Helena Johansson
Tlf.: +46 (0) 706-477560
Tlf.: +46 (0) 709-699083
E-mail: info@artellaagentur.se

 

England:

Agentur: Somewhere Agency

Annabel Fryer
Tel: +44 020 7274 1633
E-mail: info@somewherelondon.com

 

Holland & Belgien

Agentur: Esther de Haas Modeagenturen

Esther de Haas
Tlf.: (+31) 72 511 60 35
Mail: heleen@estherdehaas.nl
Website: www.estherdehaas.nl

 

Grækenland:

Agentur: Panagiotis Apostolopoulos

Takis  Apostolopoulos
Tlf.: (+30) 69 44 444 268
Mail: takis@louisekragh.dk  

 

Tyskland:

ØST:

Agentur: Thomas Bohland

Thomas Bohland
Tlf.: +49 (0172)1604829
Mail: thomas@louisekragh.dk

NORD:

Agentur: Natascha Jean-Jacques

Natascha Jean-Jacques
Tlf.: +49 (0) 40 380 79 642
Mail: info@agentur-njj.de 

VEST:

Agentur: Eyegasm Textilvertriebs GmbH

Katja Fricke
Tel: +49 211 45 44 010
E-mail: katja@eyegasm-fashion.com

SYD & ØSTRIG:

Agentur: Another Souvenir

Tommy Wieler & Vanessa Baroni-Wieler
Tel.: +49 211 16 98 28 94
E-mail: tommy@anothersouvenir.de

 

Schweiz:

Agentur: Modeagentur Custom Made GmbH

Priska Rusterholz
Tel.: 0041 (0) 44 772 15 45
E-mail: priska@custommade.ch

 

China, Taiwan, Hong Kong & Macau:

Agentur: DFO International

Charlotte Sun
Tel.: +36 1 791 9250
E-mail: charlotte@dfointernational.com

 

Den Baltiske region:

Agentur: BUTIQ.LT

Asta Ju
Tel.: +37 061280447
E-mail: info@butiq.lt

 

Bankinformationer 

Danmark: 

Sydbank

Store Torv 12
DK-8000 Aarhus C 

Kontonr. 7110 0001735091
IBAN: DK1771100001735091

 

Norge:

DNB

Postboks 1600 Sentrum
NO-0021 Oslo

Kontonr.: 15034217170
IBAN: NO2615034217170
Swiftadresse: DBNANOKK

 

Andre lande:

Sydbank

Rathhausplatz 11
DE-24937 Flensburg

IBAN: DE76215106001000513988
Swiftadresse: SYBKDE22